top of page

V ČEM VÁM MOHU POMOCI?

Co nabízím

Kickboxování

NOVÝ START

Možná cítíte, že ve vašem životě něco chybí. Možná se vám v něm pořád dokola opakují ty samé věci a vy se ptáte proč. Možná vás napadají otázky, na které neznáte odpověď, i když je snaživě hledáte. Ani na všechna další „možná“ nemusíte být sami. Psychoterapie je tu pro vás, ať už přicházíte s konkrétním tématem, nebo s neurčitými pocity.

Mother and Daughter Love_edited.jpg

PODPORA A MOTIVACE

Kouzlo sebevědomí je v tom, že nám nedovolí být obětí našeho života, ale přiměje nás ho žít vědomě, s láskou k druhým i k sobě samým. „Ještě než se si ale diagnostikujete depresi nebo nízké sebevědomí, ujistěte se, že nejste obklopeni blbci.“

venkově Road

LÉČBA VZTAHŮ

Vztahy byly, jsou a budou důležitou součástí našich životů. Kvalitní vztahy mají blahodárný vliv na naše zdraví, posilují naši imunitu, snižují negativní dopady stresu. Jednoduše řečeno mají lví podíl na naši životní spokojenost. Právě proto je důležité umět o naše vztahy pečovat a poznat, kdy už na problémy v nich sami nestačíme. Psychoterapie, ať už individuální nebo párová, nám může pomoci rozvíjet naši schopnost vztahovat se k druhým a posílit tak naše dovednosti v partnerství, rodině či práci.

Témata: Services
bottom of page